fbpx

  Sazinies ar mums

  Plāno kāzas? Kādu mūziku izvēlēties?

  Kādu mūziku izvēlēties kāzām?

  Tas noteikti ir viens no sarežģītākajiem jautājumiem, plānojot kāzas, jo iespēju ir daudz un piedāvāto pakalpojumu skaitā var apjukt.

  DJ vai “dzīvā” mūzika?

  Mēs vēlamies dalīties pieredzē un, iespējams, atvieglot kādam jaunajam pārim vienu no gatavošanās procesiem – kāzu mūziķu izvēli.

  Divas lielākās izvēles, no kā jāizvēlas, domājot par muzikālo noformējumu kāzām, ir tā sauktā dzīvā mūzika vai dj pakalpojumi.

  Ar ko atškiras viens no otra?

  Pirmkārt jau cilvēku skaita ziņā. Dzīvās mūzikas grupas parasti ir 3-6 cilvēku sastāvā. Pie dzīvās mūzikas nereti pieskaita arī 2 cilvēku sastāvu, bet te jāņem vērā viens ļoti svarīgs aspekts:

  Jo vairāk cilvēku grupā, jo “dzīvāka” un skanīgāka ir mūzika.

  Kādēļ tā? Ļoti elementāri! Jo vairāk cilvēku, jo vairāk “dzīvu” instrumentu. Mazāks grupas dalībnieku skaits noteikti izmantos sintētiski veidotu mūziku, lai panāktu polifonisku skanējumu. Tur pretī daudzskaitlīgās grupās katrs tās dalībnieks nodrošina vienu vai vairāku paralēlu instrumentu spēli.

  Otra svarīga atšķirība, protams, ir vēlamais budžets.

  Kāzu mūziķu izcenojumu nosaka ne tikai cilvēku skaits grupā, bet arī grupas atpazīstamība (pazīstamākas grupas noteikti būs dārgākas), izmantotās tehnikas skaits un kvalitāte (skaņa, gaismas, instrumenti, skaņotāja pakalpojumi u.c.), kā arī mērojamais ceļa attālums līdz kāzu norises vietai.

  Pretēji grupām, DJ pakalpojumi parasti ir lētāki, jo uz pasākumu brauc 1-2 cilvēki ar skaitliski mazāk aparatūras vienību. Tā kā DJ spēlētā mūzika ir audio ieraksti, izvēloties šādu pakalpojumu, pasākuma laikā ir lielākas iespējas mainīt iespriekš saskaņoto dziesmu repertuāru. Mūsdienu tehnoloģijas un mūzikas straumēšanas vietnes ļauj piekļūt teju jebkurai mīļākajai dziesmai jebkurā vietā.

  JKR systems pieredze kāzu apskaņošanā

  JKR systems ir daudzu gadu pieredze kāzu apskaņošanā. Šo gadu laikā mums ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar grupām DeLight un Sarīkojumu Ansambli. 

  Grupa DeLight kopā ar skaņotāju ir pieci radoši puiši, kuriem vienmēr ir svarīgs katrs pasākums un kuri par sevi saka: “Mums patīk radīt svētkus labiem cilvēkiem.” Muzikālo skanējumu piepilda:

  • taustiņi (klavieres),
  • solo ģitāra,
  • basģitāra
  • bungu komplekts.

  Kāzām grupa piedāvā tautā populāru mūziku – gan latviešu, gan ārzemju mākslinieku skaņdarbus.

  Sarīkojumu Ansamblis ir apvienība, kas specializējas muzikālā nodrošinājuma sniegšanā dažāda rakstura un nozīmes pasākumo, tai skaitā, kāzās. Arī Sarīkojumu Ansambļa instrumentu klāsts ir līdzīgs:

  • taustiņi,
  • ģitāra,
  • basģitāra,
  • bungas.

  Grupas soliste Anna Zankovska saka: “Esam satikušies „Sarīkojumu Ansamblī”, lai kopīgi radītu svētkus Jums un Jūsu mīļajiem!”

  Mūsu ieteikums

  Sarunājiet ar izvēlēto grupu noklausīšanos!

  Daudzas grupas, tai skaitā Grupa DeLight, piedāvā iespēju piedalīties grupas mēģinājumā, lai noklausītos grupas repertuāru, iepazītos ar grupas sastāvu, kā arī izrunātu vēlmes un iespējas.

  Kāzu komplekts – no kā tas sastāv?

  Izvēloties pakalpojumu klāstu savām kāzām, jāņem vērā tām atvēlētais budžets.

  Viennozīmīgi izdevīgāk un neapšaubāmi ērtāk kāzu rīkotājiem ir izvēlēties mūziķus, kuri nodrošina arī pilnu tehnisko aprīkojumu.

  Atkarībā no kāzu lieluma, JKR systems piedāvā izdevīgākās cenas pilnam kāzu muzikālajam komplektam: grupa + instrumenti + skaņas sistēma + apskaņošanas pakalpojumi.

  Ieskaties, kas iekļauts mūsu skaņas un gaismu komplektā kāzām!


  Tā pat JKR systems piedāvā arī DJ tehnikas nomu un pakalpojumus.


  Sazinieties ar mums, nosūtiet savu “ideālo kāzu” vēlmju sarakstu, un mēs noteikti spēsim piedāvāt labākos risinājumus kāzu muzikālajam noformējumam.

  Lai katras kāzas būtu visskaistākās, vislabākās un vienīgās ikviena jaunā pāra dzīvē!

  Jūsu pasākuma kvalitāte ir mūsu moto!