fbpx

  Sazinies ar mums

  Vasara – āra pasākumu laiks

  Vasara ir laiks, kad satikt draugus un rīkot ballītes ne tikai iekštelpās, bet arī ārā – brīvā dabā, pirtīs, viesu namos, kempingos. Vasara ir kāzu laiks, sporta spēļu un laivu braucienu sezona.

  JKR systems piedāvājumā ir visdažādākā tehnikas noma, kas padarīs Tavu vasaras svinību notikumu īpašāku.

  Āra pasākumos svarīga ir atmosfēra, ko visvieglāk nodrošināt ar kvalitatīvu skaņas sistēmu. Vai tas būtu kempings vai piknika vieta, laivu brauciens vai sporta spēles – ar paša telefonu un bluetooth tumbiņu vien var nepietikt. Ārtelpās skaņai jābūt izvietotai tā, lai tā pārklātu visu vēlamo teritoriju. Mūsu ieteikums – savstarpēji saslēgtu monitoru izvietošana dažādos punktos, lai skaņa pārklātu maksimāli lielāku teritoriju.

  JKR systems piedāvājumā ir skandu un pastiprinātaju komplekts, kas ir īpaši piemērots tieši āra pasākumu apskaņošanai (SKATĪT TO ŠEIT).

  “Rīgas Street Food garša” pasākums Jaunajā Teikā

  Komplektā iekļautas gan pasīvās skandas NEXT X212, gan 3S 218 zemfrekvenču skandas baudāmākam basu un zemo tonalitāšu skanējumam. Komplekts ir viegli lietojams. Izvēloties klāt vienu no ērtajām skaņu pultīm – Allen & Heath ZEDi-10 FX vai Behringer Xenyx QX602MP3, to iespējams saslēgt ar savu personīgo telefonu vai datoru, lai lietotu savu iecienītāko mūzikas straumēšanas vietni, kas nodrošinās tikai Tavas mīļākās dziesmas visa pasākuma garumā.

  Ir vēlme pasākumam piešķirt savu “odziņu”?

  DJ klātbūtne ir daļa no pasākuma kopējās atmosfēras. Cilvēkiem vienmēr ir patikusi iespēja pieiet pie skaņu operatora vai DJ un palūgt uzlikt kādu savu iemīļotu dziesmu. Āra pasākumiem iesakām DJ komplektu Pioneer CDJ350/DJM400

  Pioneer CDJ350/DJM400 komplekts noderēs gan pašiem ar savu DJ, gan izvēloties mūsu JKR systems puišus, kuri vienmēr ir pretimnākoši un laipni pret pasākuma apmeklētājiem. Ar šo DJ komplektu vari nesatraukties par interneta pārklājumu pasākuma norises vietā, jo savu mūzikas sarakstu vari paņemt līdzi arī USB nesējā, ko iespējams ērti saslēgt ar komplektu.

  Eriņu ģimenes koncerts 2020

  Skatuve – jebkura pasākuma centrs

  Ja plāno rīkot, piemēram, sporta spēles, noteikti jāpadomā arī par skatuvi. Skatuve ir jebkura liela vai maza pasākuma centrs. Ar JKR systems 6x4m skatuvi jebkuras sporta spēles būs interesantākas, atraktīvākas un izklaidējošākas. 

  MyFitness Madness Race 2019 Lucavsalā

  JKR systems pielāgojas katra klienta vajadzībām, nodrošinot dažādus skatuves vizuālos risinājumus, īpašus un pielāgotus baneru izvietojumus, kā arī drapēriju izmantošanu aizskatuves risinājumiem. 


  Droši raksti mums savu vēlmi, piemeklēsim tai tehniski veiksmīgāko risinājumu!